En 1399/05/15

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، توسعه ورزش همگانی میان خانواده‌ها را موجب رشد سلامت و افزایش همدلی دانست.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، صبح امروز حوزه معاونت دانشجویی ـ فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با همکاری اداره تربیت‌بدنی این واحد دانشگاهی به مناسبت گرامیداشت عملیات افتخارآمیز مرصاد و به‌‌منظور ایجاد محیطی بانشاط میان دانشگاهیان، اقدام به برگزاری همایش کوهنوردی خانوادگی بین کارکنان، استادان و دانشجویان کرد.

معاون دانشجویی ـ فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در این برنامه ورزشی اظهار کرد: ورزش‌های همگانی در میان خانواده دانشگاه منجر به افزایش همدلی در میان آنان شده و دارای اثرات مثبت فراوانی به‌ویژه در افزایش توان کاری و سلامتی خواهد شد.

محسن فلاح‌راد عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با داشتن کادر هیئت‌علمی توانمند در گروه تربیت بدنی، امکانات ورزشی منحصر به فرد در گیلان و دانشجویان قوی که برخی از آنان ملی‌پوش هستند، می‌تواند نقش اثرگذاری در تحولات اجتماعی، فرهنگی و ورزشی منطقه داشته باشد. به این منظور تمام تلاش خود را برای تحقق این اهداف به کار گرفته و اقدام به برگزاری چنین فعالیت‌های کرده‌ایم.

وی، زبان ورزش را بسیار اثرگذار و با ارزش دانست و ادامه داد: به زودی همایشی با عنوان «از حرم تا حرم»، از آرامگاه دو شهید گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان تا مزار شهدای ارمیده در حاشیه استخر لاهیجان برگزار می‌‌شود تا با زبان گویای ورزش بتوانیم اهداف عالی انقلاب و دفاع مقدس را به جامعه انتقال دهیم.

انتهای پیام/