En 1399/05/15

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت:‌ اگر بتوان همه رشته‌ها را با بازار کار و صنعت ارتباط داد، کیفیت تحصیلات بالا رفته و اشتغال نیز افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، سیروس بیدریغ ظهر امروز در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ایران را کشور برترین‌ها و اولین‌ها نامید و اظهار کرد: کشور ما در بسیاری از حوزه‌ها، به‌ویژه پزشکی در جهان سرآمد بوده و دانشمندان بزرگی همانند ابوعلی سینا در این کشور تربیت یافته‌اند. کتاب قانون وی سال‌ها در جهان به‌عنوان کتب مرجع تدریس می‌شد و این نهضت و افتخارات امروزه نیز می‌تواند با همت شما جوانان تکرار شود.

وی برگزاری مراسم جشن فارغ‌التحصیلی را یکی از وظایف ذاتی دانشگاه‌ها بیان کرد و افزود:‌ شما دانشجویان بعد از سالیان متمادی درس خواندن و تلاش، اکنون فارغ‌التحصیل شده‌اید. این موضوع باعث خوشحالی والدین شما و  سرافرازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان شده؛ زیرا چنین نیروهای متخصصی تحویل جامعه شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان پرستاری را از بهترین رشته‌های این واحد دانشگاهی نام برد و گفت: یکی از مزایای رشته پرستاری، ارتباط آن با بیمارستان‌ها است.اگر بتوان همه رشته‌ها را با بازار کار و صنعت ارتباط داد، کیفیت رشته‌ها و تحصیلات بالا رفته و اشتغال نیز افزایش می‌یابد.

بیدریغ رشته‌های علوم پزشکی را نیاز امروز جامعه دانست و تصریح کرد: با توجه به اشتیاق جامعه پیگیر آوردن برخی از رشته‌های مرتبط با علوم پزشکی هستیم.

به گزارش آنا، قرائت سوگندنامه، اهدای تندیس و لوح سپاس، اجرای استندآپ کمدی و مسابقه از سایر برنامه‌های جشن فوق بود.

انتهای پیام/