En 1399/03/05

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: هر روز که به دانش و علم بشر افزوده می‌شود نکات ظریف و دقیق‌تری از قرآن کریم برای ما انسان‌ها آشکار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، سیروس بیدریغ ظهر امروز در حاشیه مراسم انس با قرآن کریم  که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد با بیان اهمیت قرآن کریم در هدایت انسان‌ها اظهار کرد: این کتاب آسمانی به‌عنوان معجزه جاودانه پیامبر اعظم(ص)، همواره حرف برای گفتن داشته و هر روز که به دانش و علم بشر افزوده می‌شود نکات ظریف و دقیق‌تری از این کتاب برای ما انسان‌ها آشکار می‌شود.

وی گسترش فرهنگ قرآنی و دینی را در راستای سیاست‌های عالیه دانشگاه ضروری دانست و افزود: دکتر ولایتی رئیس هیئت امنا و هیئت مؤسس و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همواره بر لزوم توجه به فرهنگ و آموزه‌های قرآنی در همه فعالیت‌های دانشگاه تأکید داشته و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان هم در همین راستا و در این زمینه جزء واحدهای پیشتاز بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، برگزاری باشکوه مسابقات سراسری قرآن و عترت، کسب رتبه‌های برتر کشوری در مسابقات توسط استادان، کارکنان و دانشجویان، توجه به برنامه‌ریزی و ارائه درس آشنایی با قرآن کریم توسط کانون قرآن و عترت و استفاده از استادان مجوزدار، برگزاری محافل انس با قرآن کریم در مناسبت‌های گوناگون، برگزاری نشست‌های قرآنی و... را فقط گوشه‌ای از فعالیت‌های قرآنی این واحد دانشگاهی دانست.

به گزارش آنا در این مراسم قرآنی که با حضور بسیار خوب و مطلوب استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد، استاد، داور و قاری بین‌المللی قرآن کریم استاد محمود لطفی‌نیا و استاد ابراهیم تبسم‌چهره از قاریان برجسته کشوری به تلاوت قرآن کریم پرداختند.

برگزاری مسابقه حضوری قرآنی و اهدای کارت هدیه به برندگان قرآنی از دیگر برنامه‌های این محفل نورانی قرآنی بود.

  انتهای پیام/