En 1398/03/26

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت:‌ این واحد دانشگاهی به دنبال اشتغال‌زایی برای جوانان و فارغ‌التحصیلان در سال آینده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان،  سیروس بیدریغ ظهر امروز در جشنی که به‌مناسبت پایان سال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد، اولویت اصلی این واحد دانشگاهی را رسیدگی به وضعیت معیشتی و فرهنگی کارمندان و استادان ذکر کرد و گفت: هدف اصلی فراهم کردن آسایش و رفاه برای استادان و کارمندان است و در این امر مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی با مروری بر فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در سال گذشته و نوید به اجرای برنامه‌های بهتر در سال پیش رو، اضافه کرد: این واحد دانشگاهی به دنبال اشتغال‌زایی برای جوانان و فارغ‌التحصیلان در سال آینده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان اظهار کرد: هر کجا احساس کنیم ضرری به دانشگاه، کارمندان و استادان وارد می‌شود، با آن برخورد خواهیم کرد و در این امر، تلاش خود را روزبه‌روز افزایش خواهیم داد.

بیدریغ با بیان تأثیر همدلی در پیشبرد امور، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی مانند خانواده‌ای منسجم و یکدست است و قطعاً این اتحاد باعث پیشرفت این واحد دانشگاهی خواهد شد.

وی با بیان تلاش‌هایی که در عمر ۳۰ساله دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان انجام شده، تصریح کرد: این واحد دانشگاهی ظرفیت بالایی داشته و با توکل به خدا و رهنمودهای بزرگان روزبه‌روز به پیشرفت می‌رسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان یکی از مهم‌ترین دلایل پیشرفت را یکپارچگی و همدلی بین کارکنان، استادان و دانشجویان این واحد دانشگاهی ذکر کرد و افزود: دانشگاه آزاد به مأمن و بستری عالی برای رشد جامعه منسجم در راستای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی  تبدیل شده است.

به گزارش آنا، اجرای گروه سرود دانش‌آموزان مدرسه سبز سما، تجلیل از کارکنان بازنشسته این واحد دانشگاهی و نفرات برتر مسابقات قرآن و عترت و اجرای نمایش طنز از دیگر برنامه‌های این جلسه بود.

انتهای پیام