En 1398/03/26

رئیس دانشگاه آزاد  اسلامی واحد لاهیجان، برگزاری اردوی راهیان نور را حرکتی انقلابی در راستای ترویج راه شهدا دانست و گفت: دانشگاه آزاد از این حرکت حمایت می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، سیروس بیدریغ صبح امروز در مراسم بدرقه دانشجویان اعزامی به مناطق عملیاتی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد؛ اظهار کرد: اردوی زیارتی راهیان نور برکات و آثار معنوی فراوانی دارد و دانشگاه آزاد از برگزاری این اردوها حمایت می‌کند.

وی، برگزاری اردوی راهیان نور را حرکتی انقلابی و در راستای ترویج راه شهدا دانست و ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی حمایت‌های معنوی و مادی خود را به‌صورت کامل از این سفره پرفیض انجام خواهد داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با قدردانی از بسیج دانشجویی دانشگاه و مسئولان برگزارکننده این سفر به جوانان توصیه کرد که حتماً این سفر معنوی را در لیست سفرهای سالیانه خود قرار دهند.

در ادامه مراسم مادر شهید محمد‌مهدی مقدم از شهدای راهیان نور با برشمردن روحیات فرزند شهیدش گفت: شهادت پلی به سوی بهشت و راهی بدون مشکل برای رسیدن به لقای خداست.

مادر شهید مقدم ادامه داد: شما جوانان باید راه و یاد شهدا را همیشه زنده نگه دارید و سرلوحه زندگی‌تان قرار دهید؛ چراکه راه شهدا بسیار مستحکم و کافی برای زندگی شماست.

انتهای پیام/