En 1398/03/29

متخصص استارت‌آپ حوزه سلامت و پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: استارت‌آپ‌ها راه‌حلی نو و دوام‌پذیر برای رفع نیازهای بازار هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، دانیال حامی در کارگاه استارت‌آپ در حوزه علوم پزشکی که برای دانش‌افزایی درباره کسب و کار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد، با تشریح استارت‌آپ‌ها و نقش آن در حوزه کسب کار اظهار کرد: استارت‌آپ‌ها راه حلی نو و دوام‌پذیر برای رفع نیازهای بازار هستند زیرا استارت‌آپ‌ها کارآفرینی‌هایی هستند که رشد بسیار سریعی دارند و سیر تکامل بسیار بالایی را دارند.

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای سریع حل مشکل بیکاری در جامعه استارت‌آپ‌ها است، عنوان کرد: امروز نیاز جامعه به سمتی می‌رود که کسب و کارهای نوین و آینده‌دار به شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان وابسته است و برای ادامه بقا و موفقیت خود نیاز به حمایت از سرمایه‌گذار و جذب سرمایه دارند.

متخصص استارت‌آپ حوزه سلامت و پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با ذکر روند تبدیل ایده به دارایی اضافه کرد: وظیفه مهم در راه‌اندازی یک کسب و کار استارت‌آپی تحقیق برای اعتبار و ارزیابی و توسعه ایده و مفاهیم کسب و کار است، امروزه استارت‌آپ‌ها فناوری‌هایی هستند که به دنیا برای پرورش ایده‌های استارت‌آپی کمک می‌کنند.

حامی دو فاکتور ارزش ایده و قدرت درآمدزایی را از اصول موفقیت تبدیل ایده به دارایی عنوان کرد و افزود: فاکتور نخست آن است که ایده به گونه‌ای باشد که خریدار داشته باشد و فاکتور دوم قدرت درآمدزایی ایده است.

وی در ادامه با معرفی چند استارت‌آپ و چند محصول استارت‌آپی مزیت دیگر این برنامه را در این دانست که دانشجویان با طراحی ایده و ساخت استارت‌آپ‌ها می‌توانند کسب و کارهای نوینی ایجاد و درآمدزایی کنند.

متخصص استارت‌آپ حوزه سلامت و پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در نهایت با تقدیر و تشکر از مسئولین دانشگاه آزاد واحد لاهیجان و دعوت دانشجویان به تحقیق بیشتر در ارتباط با استارت‌آپ‌ها به سخنان خود پایان داد.

50.jpg54.jpg53.jpg52.jpg51.jpg

این مراسم با  همکاری دانشگاه  علوم پزشکی گیلان و معاونت پژوهشی واحد لاهیجان برگزار گردید

انتهای پیام/