En 1398/03/29

تهیه‌کننده و دبیر کنفرانس بین‌المللی افق نو تأکید کرد: در گام دوم انقلاب هستیم و نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنیم و راه را باید درست انتخاب کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان،‌ نادر طالب‌زاده صبح امروز در نشست با دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: آمریکا را باید در آمریکا به دادگاه کشید و جنگ امروز دنیا جنگ عقل‌هاست و دشمن در وهله اول به‌دنبال نفوذ از طریق رسانه‌هاست.

وی افزود: در گام دوم انقلاب هستیم و نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنیم و راه را باید درست انتخاب کنیم.

دبیر کنفرانس بین‌المللی افق نو یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیداری مردم و همراه بودن آنها با نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار کرد: مردم ما با وجود گرانی و مشکلات اقتصادی باز هم ۲۲ بهمن ثابت کردند که پای عهد خود ایستاده و تا آخرین نفس از ایران در برابر زورگویان و دشمنان حمایت می‌کنند.

طالب‌زاده با بیان داستان متولدشدن حضرت مسیح و بیان اینکه خداوند از جایی که گمان نمی‌کنیم به مؤمنان کمک می‌کند، افزود: ما یک جنگ واحد داریم، یک دشمن واحد و همه باید متوجه شویم که وارد عرصه جدیدی شده‌ و باید با هم‌ هم‌پیمان شویم.

وی بصیرت‌افزایی را از مزیت‌های دیگر انقلاب اسلامی دانست و تشریح کرد: کشورمان نباید به دست سوء مدیریت بیفتد و مسئولان باید به کشور نگاه ویژه‌تری داشته باشند تا بصیرت بیشتری جامعه اسلامی را فرا گیرد.

دبیر کنفرانس بین‌المللی افق نو با تشکر از مسئولان دانشگاه و دانشجویان با پاسخ دادن به سؤالات حاضران به سخنان خود پایان داد.

به گزارش آنا،‌ بازدید از غرفه‌های راهیان نور و حضور در مزار دو شهید گمنام آرمیده در دانشگاه و قرائت فاتحه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام