En 1398/03/29

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان خطاب به دانشجویان گفت: آینده کشور باید به دست شما جوانان رقم بخورد، قدر خود و ایثار شهدا و خانواده‌ آنان را داشته باشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، سیروس بیدریغ صبح امروز در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد، انقلاب اسلامی را موهبت الهی دانست و گفت: همه شاخص‌ها پس از انقلاب اسلامی جهش و رشد پیدا کرده است.

وی با یادآوری منابع غنی طبیعی ایران اظهار کرد: کشور دارای مقام برتر در ذخایر منابع نفتی است و این منابع طبق آمار بانک جهانی تا دهه‌های آینده برقرار و تداوم خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با بیان پیشرفت عظیمی که پس از انقلاب رخ داده، بیان کرد: دوران پهلوی سیاه‌ترین دوران حکومت در ایران بوده و امروز که در ایام چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، آغاز دوران شکوفایی دستاوردهای ملی و انقلاب است، وقتی با آمار اقتصادی و سیاسی کشور نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم همه شاخص‌ها پس از انقلاب اسلامی رشد زیادی پیدا کرده است.

بیدریغ با تشویق دانشجویان به تحصیل علم و دانش و حمایت دانشگاه از آنها گفت: آینده کشور به دست شما جوانان باید رقم بخورد، قدر خود و ایثار شهدا و خانواده‌ آنان را داشته باشید.

اجرای مراسم سرود توسط ۴۰ دانش‌آموز لاهیجانی به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب، تجلیل از خانواده‌های شهید خلیل‌زاده و علی‌محمد قلعه‌تکی، اهدای جوایز به دو زوج دانشجو، گلباران و قرائت فاتحه در مزار دو شهید گمنام آرمیده در دانشگاه از برنامه‌های پایانی مراسم بود.

انتهای پیام/