En 1398/03/27

مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید سمای دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان و سیاهکل با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لاهیجان، جلسه تکریم محسن فلاح‌راد و معارفه ضیا ظریفی معاونان سابق و جدید سما لاهیجان ظهر امروز با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه و کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در این نشست، تغییر و تحول در مجموعه مدیریتی هر سیستمی را امری طبیعی قلمداد و تزریق فکر جدید در ادامه کار مجموعه‌های مدیریتی را باعث ارتقا و شکوفاترشدن مجموعه ارزیابی کرد.

سیروس بیدریغ از تلاش و مدیریت محسن فلاح‌راد در مدت مسئولیت سما و دیگر مسئولیت‌های وی قدردانی و خاطرنشان کرد: از کارهای ارزنده و ماندگار فلاح‌راد، تجهیز و راه‌اندازی دو مدرسه در شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل، کسب عنوان‌های برتر کشوری در عرصه‌های فرهنگی و پژوهشی و کسب رتبه برتر کشوری مدرسه سبز سما لاهیجان در جشنواره پژوهشی فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی» هستند.

وی ضیا ظریفی را فردی انقلابی و از مدیران موفق نام برد که تجربه کاری در سازمان انرژی اتمی و دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه‌اش دارد و ابراز امیدواری کرد که وی نیز بتواند با تعامل با مجموعه سما و استفاده از تجربیات مدیران قبلی سما لاهیجان و سیاهکل ازجمله فلاح‌راد در راستای اعتلای دانشگاه و مجموعه سما گام بردارد. 

17.jpg15.jpg16.jpg14.jpg12.jpg

محمد نیک‌پسند دبیر شورای سیاستگذاری سما استان گیلان نیز در این جلسه از محسن فلاح‌راد قدردانی و برای ضیا ظریفی در پیشبرد اهداف سما آرزوی موفقیت کرد.

فلاح‌راد معاون سابق دانشگاه در امور سمای لاهیجان و سیاهکل هم از همه مسئولان و همکاران خود در سما که در این مدت با تلاش بی‌منت سعی در پیشبرد اهداف سما داشتند، قدردانی کرد.

ضیا ظریفی معاون جدید دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل نیز گفت: فرصت حضور در سما و خدمت در شهرستان لاهیجان برای اعتلای فرهنگ و دانش سرزمینم برایم بسیار ارزشمند است و خداوند منان را بابت توفیق حضور در سما شاکرم. 

انتهای پیام/