En 1399/07/09

as.jpg

فرصت مجدد ثبت نام برای جاماندگان مصاحبه دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 11 امروز آغاز شد و تا فردا ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پیرو تماس های مکرر داوطلبان درخصوص ثبت‌نام به منظور شرکت در مصاحبه دکتری با آزمون و بدون آزمون(ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع می رساند ثبت‌نام برای جاماندگان مصاحبه از ساعت 11 امروز چهارشنبه 9 مهر آغاز شد و تا ساعت 24 فردا پنجشنبه 10 مهر ادامه دارد.

داوطلبانی که براساس نتایج اولیه انتخاب رشته، واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و در موعد مقرر ثبت نام نسبت به این امر اقدام نکرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه علـمی اقدام کنند.

داوطلبانی که در مرحله قبل اقدام به ثبت‌نام در سامانه نکرده اند نیز در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه مجدد به سامانه نسبت به اصلاح مستندات علمی و پژوهشی خود اقدام کنند.

این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نیست و عدم ثبت نام در سـامانه فوق در موعد مقرر، به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

زمان و نحوه برگزاری مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به زودی اعلام می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن عذرخواهی از داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی، از آنجایی که سامانه نرم‌افزاری مصاحبه مجازی این دوره با اختلال مواجه شد و به جهت حفظ سلامت داوطلبان در زمان شیوع ویروس کرونا، مقرر شد شیوه برگزاری مصاحبه تغییر یابد.

لذا ضمن اعلام لغو کلیه مصاحبه‌های این دوره که زمانبندی آن تا پیش از این اطلاعیه اطلاع‌رسانی شده بود، به آگاهی داوطلبان عزیز می‌رساند زمان و چگونگی برگزاری مصاحبه‌های دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به زودی اعلام می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: سومین مرحله از رزمایش کمک‌های مؤمنانه برگزار و ۲۱۳ بسته معیشتی به قیمت تقریبی هر بسته ۵۵ هزار تومان آماده و بین نیازمندان توزیع شد.
سیروس بیدریغ در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در لاهیجان درباره اجرای سومین مرحله کمک‌های مؤمنانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان اظهار کرد: کمک به همنوعان و هم‌وطنان و گره‌گشایی از آنان در حد توان به‌ویژه در شرایط حساس ناشی از کرونا وظیفه هر انسان و رسالت دانشگاهیان است.

وی گفت: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده با محور دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، نشان‌دهنده اعتماد مردم به دانشگاه آزاد اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ادامه داد: با وجود اینکه این کمک‌ها در ایام ماه محرم جمع‌آوری شده و بسیاری از هموطنان و دانشگاهیان در آن ایام به مراسم و هیئت‌های عزاداری مختلف کمک کرده و یا مشارکت داشتند، دعوت این دانشگاه را لبیک گفته و در این راستا کمک‌های قابل توجهی جمع‌آوری شد.

بیدریغ با بیان اینکه در این مرحله ۲۱۳ بسته معیشتی به قیمت تقریبی هر بسته ۵۵ هزار تومان آماده توزیع شد، ادامه داد: هر بسته‌ شامل یک بطری روغن، یک بسته سویا، یک قوطی تن ماهی، یک بسته ماکارونی و قوطی رب گوجه است که در اختیار محرومان قرار می‌گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با بیان اینکه تقریبا ۱۲ میلیون تومان کمک مالی در این مرحله جمع‌آوری شده است، ادامه داد: سعی می‌شود با فرهنگ‌سازی و دقت در توزیع و حفظ امانت‌‌داری، فعالیت‌های ادامه‌دار برای کمک به نیازمندان در این واحد دانشگاهی انجام شود.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه تاکنون سه مرحله کمک‌های مؤمنانه در سال جاری با همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شده است، افزود: سال جاری بیش از ۳۰ میلیون تومان برای کمک به محرومان توسط واحد لاهیجان جمع‌آوری شده است و جا دارد از همه خیّران و همکاران دانشگاهی که در این امور خداپسندانه مشارکت کردند، قدردانی کنیم.

ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی است تا روز دوشنبه 14 مهرماه تمدید شد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط نسبت به تهیه کارت اعتباری، ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

جشنـواره جوان لاهیجی با عنوان شهید کریمی

به منظور شناسايي، معرفي الگوها و تجليل از جوانان برتـر با هدف زمينـه‌سازي ارزشهاي متعالي ، روحيـه فداكاري و ايثار، خلاقيت، افزايش نشاط اجتماعي و اميد به آينده، تقويت ايمان، روحيه خودباوري ، ايجاد زمينه‌هاي مشاركت در عرصه‌هاي اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و علمي، حمايت از فعاليت‌هاي هويت‌آفرين، ابداع و ابتكار، الگو سازي منـاسب، شناسـايي و ارزش‌نهادن به انديشه‌هاي سازنده جوانان ایران اسلامی جشنواره "جوان خلاق"با عنوان "شهید کریمی"اولین فرماندار و دادستان ولایت مدار وانقلابی لاهیجان برگزار می گردد.

آدرس ثبت نام
http://ycl.liau.ac.ir

a2.jpg

a.jpg

باسمه تعالی
ضمن تبریک به داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 99 که در دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله مصاحبه علمی راه یافته اند، رعایت نکات زیر در زمان برگزاری مصاحبه ضرروری است:
داوطلبان عزیز جهت انجام مصاحبه مجازی، با رعایت پروتکل های بهداشتی (ماسک، دستکش و...) ملزم به حضور در واحدهای دانشگاهی که از قبل توسط ایشان مشخص گردیده، می باشند.
احراز هویت داوطلبان صرفا با ارایه کارت ملی جدید و قدیم و یا شناسنامه جدید داوطلب امکان پذیر بوده و داوطلبان باید این مدارک را همراه داشته بدشند. بدیهی است بدون داشتن این مدارک امکان برگزاری مصاحبه وجود ندارد.
داوطلبان محترم از همراه داشتن تلفن همراه و ابزارهای ارتباطی با شبکه اینترنت در جلسه مصاحبه، اکیدا خودداری فرمایند.
داوطلبان باید دفترچه راهنما و فایل تصویری سامانه مصاحبه را به منظور آشنایی با نحوه برگزاری مصاحبه دکتری دریافت و مطالعه نمایند.
داوطلبان محترم موظفند نیم ساعت قبل از زمان اعلام شده، جهت انجام امور اداری از قبیل احراز هویت و... در واحد دانشگاهی محل آزمون خود حضور بهم رسانند.
در صورت عدم حضور در زمان مقرر، صرفا در صورت صلاحدید و امکان برنامه ریزی توسط مدیر جلسه آزمون مصاحبه، داوطلب مذکور تا پایان همان روز فرصت دارد به واحد دانشگاهی محل آزمون خود مراجعه و مصاحبه خود را انجام دهد.
داوطلبان در زمان ثبت نام جهت مصاحبه لازم است نسخه ای از سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی خود را بر اساس فرمی که از طریق سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی قابل دریافت است، تهیه و در قالب فایل pdf در زمان ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند.