En 1400/08/05

سامانه آزاد اکسپو

درباره آزاد اکسپو

سامانه آزاد اکسپو ، فعالیت رسمی خود را در روزهای پایانی اردیبهشت 94 آغاز نموده است و هدف اصلی آن تسهیل ارتباط بین شرکت های دانش بنیانِ دانشگاه آزاداسلامی و بخش صنعت و بازار می باشد .
تمام شرکت های دانش بنیان مراکز رشد دانشگاه آزاد می توانند ، اطلاعات شرکت و محصولات تولیدی خود را در سامانه ثبت نمایند وعلاوه بر این امکان خرید و فروش آنلاین محصولات خود را داشته باشند .
همچنین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور و فعّالین بخش صنعت و بازار در کشور می توانند نیازهای خود را در بخش تقاضای محصول ، ثبت نمایند تا شرکتها و فعالین دانش بنیان ، با اطلاع از این نیازها ، محصولات مرتبط خود را ارائه دهند و تولیدات خود را هدفمندتر نمایند .
امکان ارائه خدمات به زبان انگلیسی نیز در سامانه دیده شده است و انشالله در آینده نزدیک ، زمینه ورود شرکتهای دانش بنیان در بازاربین المللی و صادرات محصولات و خدمات از طریق این سامانه فراهم خواهد گردید.
بدون شک گسترش فعاّلیت های این سامانه به تقویت اقتصاد کشور ، افزایش سرعت رشد شرکت های دانش بنیان ، کاهش بیکاری ، جلوگیری از خروج نخبگان ، پاسخ بهینه و بومی به نیازهای بخش صنعت ، کاهش وابستگی های استراتژیک به اقلام خارجی و تأمین اهداف اقتصاد مقاومتی خواهد انجامید .

تماس با آزاد اکسپو

شماره تلفن : 87622000-021
شماره فکس : 88657682-021
آدرس ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
نشانی: تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری (شمال)، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی